Гледаме обедните новини на БНТ1, съдейки по надписа това са победители от кино фестивал. Но май повече приличат на войници.
Явно на фестивала във Венеция се спазва военна дисциплина и ред. Направо да се изплаши човек как се променя киното.
Гледаме обедните новини на БНТ1, съдейки по надписа това са победители от кино фестивал. Но май повече приличат на войници.
Явно на фестивала във Венеция се спазва военна дисциплина и ред. Направо да се изплаши човек как се променя киното.
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!