Има ли закон за тези, които уж трябва да го прилагат?

Има ли закон за тези, които уж трябва да го прилагат?

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
27.01.2016 12:41
150
0

Наши зрители отново хванаха патрулен автомобил в нарушение. Това е полицейска кола, която се движи по столичното Ломско шосе. Нейният водач, който се вижда, че е униформен, говори сладко-сладко по телефона и шофира. Не можем да предположим кой се обажда, но ако вас ви хванат, скъпи приятели, в такова нарушение, със сигурност ще си понесете последствията - така е и редно. Питаме обаче за пореден път - има ли закон за тези, които уж трябва да го прилагат, но всъщност го нарушават?

 

Снимката е правена през лятото, човекът, който я е заснел, ни я праща чак сега.

 

Гледайте още пътни нарушения на Gospodari.com!

 

Изпращайте ни вашите авторски снимки и видеа на платформата Вие ги хващате, ние ги пускаме.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.