Единственото нещо, което е по-голямо от пандемията в момента, е музиката. И ако мислите, че това е някаква високопарна поетична фраза - попитайте италианците!
Хора в много градове аплодираха българските медици от балконите си (видео)
През последната седмица станахме свидетели на стотици видеа от Италия, където хората не могат да се откажат от забавлението - да, в такива времена то страда точно колкото и здравето ни.
Терасите в градовете се превръщат в диджейски пултове, а съседите са музикалния бенд - без значение дали с истински инструменти или с подръчни материали от домакинството.
Обявиха извънредно положение в Испания, а хората в Мадрид аплодират лекарите от балконите си
Сега си стойте вкъщи, но бъдете сигурни, че когато изпитанието премине купонът ще бъде още по-забавен!
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!