Милиони хора по света останаха у дома под карантина заради коронавируса.
Най-накрая намерили време за най-любимите, някои откриха с изненада, че малко социална дистанция е полезна за нервите дори и да няма световна пандемия.
С музика от покриви и балкони борим коронавируса и в България (видео)
Не, че малките са лоши, а половинката досадна! Не! Просто е хубаво човек да си чува мислите от време на време.
Стискайте зъби, ще го размажем този микроб гаден!
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!