Как ще влезем за пръв път в бара след края на изолацията (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
07.04.2020 11:07
71
0

Краят на изолацията ще е началото на нашето вдетиняване! Ще бъдем като деца, пуснати свободно в магазин за играчки с неограничен бюджет. С тази разлика, че дори в бара ще се налага да си ограничаваме бюджета, заради световната финансова криза.

Българин е блокиран от 20 дни на екзотичен остров на Филипините (видео)

С наивен трепет ще посегнем към всичко, което ни е липсвало и тотално ще забравим да дезинфекцираме всяка чаша, салфетка, стол и дръжка, защото отново ще сме на любимото си място!

Едно е сигурно - рано или късно, този момент ще дойде!

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.