В последните няколко епизода на „Ергенът“ можем да видим разгръщането на любопитна тенденция. Родоските принцеси сякаш са забравили, че има доста време до финала и нападат Сашето все едно го чакат да пада на коляно всеки момент!
Обясненията в любов започнаха от Мария, а следващите бяха от Надежда и Маги. Оказа се, че всички са пропуснали малката подробност, че свирят на струните на някой, който е измислил мелодията! Вижте реакцията на Алек след любовните излияния на кандидат-султаншите в харема на „Ергенът“!

За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!