На това му се казва волно каране - нито спазваш правилата, нито ти пука. Кадрите са заснети в София, виждаме как шофьор на каруци кара в насрещното движение без без никакво притеснение.
С КАРУЦА И КОН В СОФИЯ СРЕЩУ ЗАКОНИТЕ ЗА ДВИЖЕНИЕ ПО ПЪТИЩАТА (ВИДЕО)
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!