Кметът на Пазарджик се скъса да хвали Бойко Борисов и нарече ромите "бразилци" (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
28.05.2020 11:38
164
0

Навръх 24 май премиерът Борисов натовари някои от главните букви на държавата в джипката и тръгна да нагледа градоустройството на Пазарджик, заедно с кмета Тодор Попов.

Дали защото беше благодарен, че са го взели на автостоп, или по някаква друга причина, Попов се скъса да хвали шофьора на джипа и на държавата.

Колко благодарности може да получи Бойко Борисов за 5 минути? (видео)

Гледайте!

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.