Когато глобата за без маска е 5000 лева, а маски в аптеката няма (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
31.03.2020 13:35
100
0

Очакваме съвсем скоро и България да се напълни със същите колоритни костюми и предпазни средства. Все пак 5000 лв. са си 5000 лв., а това да си сложиш шнорхел или костюм на Спайдърмен, за да отидеш в супермаркета, си е безценно!

Вижте как се произвеждат маски в “стерилна обстановка”, които после няма да искаме да носим (видео)

Затова отделете време на това видео и записвайте най-добрите идеи!

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.