Два протеста пред сградата на Народното събрание се проведоха в събота. Единият беше на партия ''Възраждане'' срещу ''американската окупация, маскирана като българско правителство''. Но явно не всички протестиращи знаеха за какво са там и чакаха “организаторите” да им кажат за какво трябва да протестират. Вижте как този гражданин си призна, че не знае по каква работа е на площада!
Още от Лафове и гафове
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!