"Здравейте, това е ежедневие на Околовръстното в район Люлин, кв. Филиповци. Заради строежа на някакъв мост, непрекъснато каруци се движат в насрещното движение, което е много опасно, особено вечерно време."
Апелираме отговорните лица да проверят дали добре са организирали движението, нека и КАТ да извършат по-специализиран контрол на място.
Скъпи приятели, предупреждаваме ви за пореден път да шофирате внимателно, особено сега при дъждовно време.
Не пропускайте да разгледате специалната ни секция Пътни нарушения и пращайте вашите сигнали също през платформата Вие ги хващате, ние ги пускаме.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!