Последният епизод на "Като две капки вода", заради ограниченията наложени срещу коронивируса, остана без публика.
За пръв път от осем години “Като две капки вода” ще бъде без публика на живо
Най-тежко го приеха Зуека и Рачков, за които енергията на живия контакт е по-скъпа и от насъщния.
Припомнихме си едни от най-добрите моменти на водещите, в които са се раздали както само те си могат... за нея... за единствената и неповторимата... публика!
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!