Лято е и хич не ни се иска да чуваме нищо за бури, гръмотевици и градушки! Но в крайна сметка сега най-много можем да очакваме летните капризи на времето, въпреки че не ни се нравят!
А и друго си е още със ставането да се скараш с телевизора и в частност с Гери Малкоданска!
Вижте!
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!