Физически активните игри в предаването „Един за друг“, не са любими на всеки от участниците. Ванката сподели пред камерите, че това не е неговото и предпочита статичните игри и да не се „напинЯ“ много. Дори като малък, когато е играл федербал, той е играл в седнало положение на тротоара, а някой друг е гонил перцето.

За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!