Вижте поредния култов момент от предаването "Съдебен спор"!
Жоро Игнатов се среща с майка и дъщеря, които са двете страни по делото. Дъщерята се опитва да си върне детето, което в момента се отглежда от бабата и дядото, но разговорът рязко сменя посоката, когато майката разкрива, че тя е имала проблеми с наркотиците.
Изненадан от признанието, Жоро задава директния въпрос: „Това така ли е?“
И тогава идва репликата, която спокойно може да влезе в златния фонд на телевизионните бисери:
„Злоупотребявала съм, не съм употребявала.“
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!