Скъпи приятели, наш зрител ни изпрати видео на мотористи, които създават безброй рискови ситуации и нарушават многократно закона за едва 9 минути. Те изпреварват на непрекъсната линия, вдигат над 200 км/ч и не спазват дистанция. Видеото е заснето на пътя Симитли - Предела.
Ето какво ни пише човекът, предоставящ записа:
"Заради такива мотористи, когато чуя, че автомобил ги е засякъл, подхождам с недоверие. В автомобила трябва да имаш не огледаала, а врачка, за да предскажеш появяването им."
Нека да шофираме внимателно и да спазваме Закона за движение по пътищата!
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!