Гледаме ситуация, която за съжаление се вижда често. Тя е дразнеща, неприятна и опасна. Шофьор се престорява в друга лента, не дава мигач и по всичко изглежда, че не ползва огледалата.
ВРЕМЕ Е ДА СЕ ОТКАЖЕШ ОТ ШОФИРАНЕТО, КОГАТО СОБСТВЕНАТА ТИ КОЛА ТЕ ПРЕГАЗИ
Вижте и едно опасно забавление - младежи се подават през прозореца на кола:
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!