Скъпи приятели, не спираме да получаваме материали на полицейски автомобили, които нарушават пътните правила. Показахме ви патрулка на разходка в парка, полицаи, нарушили правилата, за да си купят сладолед, патрулка в насрещното, патрулка в нарушение край Враца, която снима нарушители.
Представяме ви поредното видео, на което се вижда явно нарушение на знаците. При завой само на дясно за включване на бул. "Тодор Александров", шофьорът от МВР прави ляв завой, създавайки предпоставка за произшествие. Той не е включил специалната сигнализация.
Продължавайте да ни пращате авторските си снимки и видеоматериали през платофрмата Вие ги хващате, ние ги пускаме.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!