Мъж по гащи, любовница без гащи, котка, деца и какво ли още не се появява ден след ден, на заден план в работните видео-чатове.
За работещите от вкъщи има много плюсове: 1. Работят от вкъщи; 2. хладилникът е винаги на няколко крачки; 3. времето, в което преди са пътували до работа, сега използват за спане.
Обаче работата от дома крие и рискове – тотално унижение, срам и повод за колегите да ти се подиграват до Коледа.
Който може нека работи от вкъщи, но умната с видео-чатовете…
…и слагайте панталони!
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!