В това видео, излъчено в нашата рубрика Вие ги хващате, ние ги пускаме, гледаме как един неправилно паркирал шофьор на автомобил продължава с наглостите и си строи незаконна рампа за слизане от тротоара. Този находчив нашенец така уверено е превърнал тротоара в лично парко-място, че започва да му изгражда и екстри... Не случайно в България имаме израз: „Това да не ти е бащиния?”
Засега има само рампичка, за да не му ръби бордюрчето, а в бъдеще може и да си нареди няколко тухлички, че да му е сушинка през зимата.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!