Неправилно паркирал строи незаконна рампа

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
10.06.2015 14:19
114
0

В това видео, излъчено в нашата рубрика Вие ги хващате, ние ги пускаме, гледаме как един неправилно паркирал шофьор на автомобил продължава с наглостите и си строи незаконна рампа за слизане от тротоара. Този находчив нашенец така уверено е превърнал тротоара в лично парко-място, че започва да му изгражда и екстри... Не случайно в България имаме израз: „Това да не ти е бащиния?”


Засега има само рампичка, за да не му ръби бордюрчето, а в бъдеще може и да си нареди няколко тухлички, че да му е сушинка през зимата.

 

ВИЕ ГИ ХВАЩАТЕ, НИЕ ГИ ПУСКАМЕ: ИЗОБРЕТАТЕЛНОСТ И САКАТЛЪК

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.