Футболната любов понякога стига много далеч, а в този случай - директно до тревата на стадиона!
Запален привърженик на ПФК „Левски“ София, реши да си тръгне от стадион „Георги Аспарухов“ с повече от спомени след края на мача. Във видеото, което бързо привлича вниманието в социалните мрежи, се вижда как фенът прецизно взима своя „безценен сувенир“ - чим от терена на „Герена“.
Докато едни събират шалове, фланелки и автографи, този привърженик очевидно е решил да запази нещо много по-специално.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!