Незабравимата класика „Ще яде ли един умрял гълъб – ми, той умрял ма“ вече има и своята китайска версия… добре де, благодарение на неограничените възможности на монтажа.
Гълъбът става прилеп, а куш грибито – COVID-19.
Само хуморът ще ни спаси… e, и ваксината, ама засега разполагаме само със смешки.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!