Опасна обозначителна система в София

Опасна обозначителна система в София

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
25.06.2015 16:29
68
0

След като ви показахме сгрешената табела с Фритьов Нансен, получихме още сигнали за небивалици, свързани с обозначенията на пътя на територията на София. 

 

Това например е опасност с обозначителна табела на бул. "Александър Малинов", в посока бул. "Цариградско шосе". 

 

""

 

Задаваме въпроса на човека, който ни праща снимката:


Какво следва:

а) след приключване на ремонта, металната конструкция се премахва и дупката се асфалтира, за да може на пролет да се преасфалтира, ако се наложи;

 

б) след приключване на ремонта, металната конструкция остава, за да може някой разсеян водач да я премахне за своя сметка;

 

в) след приключване на ремонта се оказва, че никой не е бил информиран за въпросния проблем, вината се пренасочва към Станишев, Орешарски, баба Златка, дето мете спирката на ХМС-то и лошите метеорологични условия, за които всъщност се оказва, че не е ясно кой ги стопанисва. 

 

Коментара оставяме на вас, скъпи приятели! 

 

Снимки и видеа можете да ни пращате през платформата Вие ги хващате, ние ги пускаме.

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.