Столичен гараж беше запушен от депутатски автомобил. Колата е на народния представител Мехмед Атаман от ДПС, като на предното стъкло грее неговата служебна карта.
Входът се ползва от близо 20 души, но явно и това не пречи на г-н Атаман или негови близки да паркират като араби в пустиня.
ДУМАТА "ДЕПУТАТ" ОЗНАЧАВА "МОШЕНИК"
УДАРИХА ДЕПУТАТ С ШОКОЛАДОВА ТОРТА В ЛИЦЕТО ЗАРАДИ БЕЖАНЦИТЕ
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!