Скъпи приятели, наши зрители ни изпратиха този клип от метростанция "Обеля" в София. Виждаме как полицейска кола изобщо не се съобразява със знака на пътя и преминава както си иска.
Това би било разрешено, ако полицейската кола се движи в специален режим, който й позволява да прескача правилата.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!