Скъпи приятели, не спираме да получаваме все повече снимки на полицейски коли, паркирали неправилно. Този път снимката е от Несебър и е правена на 02.07.2015 г. в 20:00 ч. на паркинга на хипермаркет. Кадърът е от наш зрител, който определя това като несправедливост.
Съвсем скоро ще сглобим цял албум с подобни снимки и нашите репортери ще го представят на КАТ, тъй като вярваме, че тъкмо органите на реда трябва да дадат пример за това как да се спази законът.
Продължавайте да ни изпращате авторски снимки и видеа през нашата нова платформа Вие ги хващате, ние ги пускаме. В нея може да влезете от иконката на червения фотоапарат от главното меню на Gospodari.com.
Не пропускайте още:
Патрулните коли спират неправилно в Козлодуй
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!