Поредна наглост: Автомобили пречат на колоездачи

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
03.07.2015 8:38
75
0

Поредната пътна нередност идва от Пловдив, където наш зрител е хванал на видео паркирани автомобили на велоалея. Вече ви показахме как във Враца сергия с книги пречи на колоездачите, но явно няма да спрем дотук. 

 

По всичко изглежда, че велосипедистите у нас не са на почит, скъпи приятели. Странно, защото те не изхвърлят вредни емисии в околната среда, не правят задръствания, а и са двигателно активни. Ако велоалеята е свободна и на нея няма паркирани коли, колоездачите ще могат да се движат спокойно. По-спокойно ще бъде и на шофьорите...

 

"През изминалите няколко дни се опитвам да дам гласност на направения от мен клип. Опитах се да намеря начин да го представя на органите на реда, уви без успех! Сега се надявам поне да бъде видян от повече хора, защото не желая за пореден път да ставам мним свидетел на неуредиците в държавата ни", пише до нас човекът, подаващ сигнала.

 

Ако и вие искате да дадете гласност на ваши авторски снимки и видеа, ползвайте нашата нова платформа Вие ги хващате, ние ги пускаме.

 

Не пропускайте още:

 

С детската количка на шосето заради камион на тротоара

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.