Ние сме онова късметлийско поколение, което ще остане в историята, като най-обгрижваното, най-спасяваното, защото процъхтяваме вече 10 години под опеката на банкелийския Батман – Бойко Борисов.
Неговата джипка обикаля по пресни, пресни магистрали, за да спасява народа, по негови думи, от миграцията, от коронавируса, от собствената му недалновидност.
А кой ще спаси спасените от спасяването на спасителя, на този въпрос ще си отговорим на следващите избори.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!