Какво става, когато на децата не им се спи, а родителите ги карат да заспят като загасят лампите на стаята? Всичко друго, но не и заспиване.
Тези 2-годишни близнаци се възползват, че остават сами и вместо да заспят, започват луда игра. Само, че те не знаят, че мама и татко са сложили камера в стаята...
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!