В средата на миналия месец отново имаше акция за събаряне на незаконни постройки на роми в Шекер махала.
Жителите твърдят, че от 40 години живеят там, без да плащат данъци.
Докато се оплакват от действията на общината родиха куп смешни гафове.
В средата на миналия месец отново имаше акция за събаряне на незаконни постройки на роми в Шекер махала.
Жителите твърдят, че от 40 години живеят там, без да плащат данъци.
Докато се оплакват от действията на общината родиха куп смешни гафове.
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!