Роми се бунтуват срещу събарянето на незаконни постройки, искат "Фаргон", за да си вкарат главите

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
05.11.2018 22:40
25
0

В средата на миналия месец отново имаше акция за събаряне на незаконни постройки на роми в Шекер махала.

 

Жителите твърдят, че от 40 години живеят там, без да плащат данъци.

 

Докато се оплакват от действията на общината родиха куп смешни гафове.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.