Напук на всички скептици, българският премиер от години твърди, че живеем в рай.
Макар че ние не го усещаме точно така: в нашия рай хубавите ябълки ги изядоха прасетата, Адам и Ева емигрираха в чужбина, а на змията й забраниха да съска.
Гледайте!
Напук на всички скептици, българският премиер от години твърди, че живеем в рай.
Макар че ние не го усещаме точно така: в нашия рай хубавите ябълки ги изядоха прасетата, Адам и Ева емигрираха в чужбина, а на змията й забраниха да съска.
Гледайте!
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!