На война като на война! Коронавирусът дойде и ни принуди да живеем като в казарма, а извънредното положение стана военно. Летят команди отляво и отдясно, въобще – живеем по устав.
Така че, внимание: ходом марш към компютъра! Лежешком плей-ни!
На война като на война! Коронавирусът дойде и ни принуди да живеем като в казарма, а извънредното положение стана военно. Летят команди отляво и отдясно, въобще – живеем по устав.
Така че, внимание: ходом марш към компютъра! Лежешком плей-ни!
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!