Скъпи приятели, наш зрител ни изпрати пример за неправилното паркиране, заради което майките с детски колички трябва да слязат на пътното платно. Снимката е правена в столичния квартал Горубляне.
"С количката се минава по Самоковско шосе за по-сигурно, от КАТ така и не идват", коментира нашият зрител пред Gospodari.com.

Продължавайте да пращате вашите авторски видеа и снимки през нашата нова платформа Вие ги хващате, ние ги пускаме.
Не пропускайте още:
Опасна обозначителна система в София
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!