С детската количка на шосето заради камион на тротоара

С детската количка на шосето заради камион на тротоара

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
03.07.2015 6:58
119
0

Скъпи приятели, наш зрител ни изпрати пример за неправилното паркиране, заради което майките с детски колички трябва да слязат на пътното платно. Снимката е правена в столичния квартал Горубляне. 

 

"С количката се минава по Самоковско шосе за по-сигурно, от КАТ така и не идват", коментира нашият зрител пред Gospodari.com.

 

""

 

Продължавайте да пращате вашите авторски видеа и снимки през нашата нова платформа Вие ги хващате, ние ги пускаме.

 

Не пропускайте още:

 

Опасна обозначителна система в София

 

Неправилно паркирал строи незаконна рампа

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.