С какво помнят хората “Господарите” и какво ни пожелаха за 20-ия рожден ден? Вижте в репортажа на Виктория Симеонова. Тя отиде в градината до Народния театър в София, за да чуе какво ще споделят пред камерата ни напълно непознати хора. А вие с какво си спомняте "Господари на ефира" и липсва ли ви в ефир?

За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!