Само ГЕРБ работят, никой друг (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
25.07.2024 14:20
3996
95

Парламентът не работел, не произвеждал нищо смислено вече месец и половина. Това заяви лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов. Според него политиците използвали привидно работещата институция като трибуна за безплатна предизборна кампания.

На въпрос от журналист защо не се работи, като председателката на парламента е от ГЕРБ и дневния ред влиза в нейните задължения, Борисов мълниеносно се сети, че „работят маса комисии“. Тоест не се работи, ама като стане дума за ГЕРБ – работи се!

Да, свикнали сме на г-н Борисов да си променя мнението бързичко – от сутрин до пладне – обаче в рамките на три изречения да си го промени, дори за нас беше изненада.

95 Коментара

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.