Безумните истории по пътищата няма да спрат да ни изненадват. Когато обаче животът на дете е поставен в опасност, нещата вече са наистина сериозни.
Мъж пусна видео във фейсбук групата "Забелязано в София", на което се вижда как кола кара в насрещното на магистрала с висока скорост. Ето какво пише мъжът, заснел клипа:
"Магистрала Тракия посока Пловдив 4ти до 15км (двата разклона за Нови Хан). "ВР" VW, возещ 2 жени и дете на 3-4 години, което се возеше изправено на задната седалка. С 90-100км/ч в аварийната лента в насрещното!
Няма как да не се чудя колко точно трябва да е ТЪП и безотговорен???"
Според повечето коментиращи под поста, въпросният шофьор трябва направо да бъде осъден.
.jpg)
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!