"Чудите ли се какво може да прави един шофьор на автобус в градския трансорт във Варна,
докато чака на светофар? Защо ли пък да не играе белот на телефона си?
Автобусът е номер 20, локацията е светофарът преди спирка "Струга" в посока кварталите, а часът е 18:04, датата - 27 януари. Ако всичко това е във връзка с интегрирания градския транспорт, ще моля да ме извините за невежеството."
Това ни пише наш зрител, който ни праща този сигнал. Нека шофьорите по пътищата се съсредоточат върху движението, а не върху екраните на телефоните си, защото тази разсеяност може да доведе до последици, от които никой нищо няма да спечели. Подобно отношение може да се определи като безотговорно.
Пращайте ни авторските си снимки и видеа на платформата Вие ги хващате, ние ги пускаме.

За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!