Това видео е направено в Ню Йорк. Въпреки че градския транспорт в града е добре устроен, има хора, които ходят на работа с личните си автомобили.
Местата за паркиране в града са много ограничени и гледки като тази не са рядкост.
Вижте как този шофьор паркира колата си, с цената на това да удари няколко пъти колите около него.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!