Шофьор паркира на две места за инвалиди

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
18.06.2015 11:25
148
0

На трето място в класацията ни Гледам и не вярвам на ушите си се нареди един нагъл шофьор, спрял автомобила си по най-наглия начин на две паркоместа за инвалиди. Показахме ви това видео в сайта www.Gospodari.com по-рано този месец.  

 

Скандалът се заформя след като граждани лепят стикер с надпис "Аз съм наглец" на предното стъкло на колата. Не стига, че е нарушил закона, но господинът отгоре на всичко се държи доста заядливо. 

 

Ако и вие имате подобни видеа, не се колебайте да ни ги изпратите, скъпи приятели.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.