Скъпи приятели, получихме на видео поредната изцепка на пътя, която откровено дразни всеки здравомислещ човек. Става дума за нетърпелив шофьор, който влиза в насрещното, за да не чака червената светлина на близкия светофар.
Твърдо против сме такова рисково поведение на пътя. За кой ли път отбелязваме, че то не е признак на геройство, а признак на ниска култура. Такива изцепки могат да струват живота и здравето на невинни хора.
ПОЛИЦЕЙСКА КОЛА С ТРОЙНО НАРУШЕНИЕ ЗА ПО-МАЛКО ОТ МИНУТА?
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!