Нередностите по българските пътища не свършват, нито наглите шофьори намаляват. Тази случка идва от София, виждаме как един недобросъвестен водач влиза в насрещното движение, пречи на трамвая и накрая дори показва среден пръст. Гледаме и не вярваме на обноските му.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!