Парламентът най-накрая гласува намаление на ДДС-то. То вече е факт, нищо, че през февруари министър Горанов се зарече друго - че няма да се намаля ДДС-то, докато той е министър.
Странно, ДДС-то е намалено, а Владислав Горанов още е министър. Ето това са чудесата на политиката у нас.
Гледайте!
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!