Тарикати карат по релсите в забранената за коли столична улица (ВИДЕО)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
20.02.2017 14:01
75
0

От години на софиянци, а и не само на тях им е ясно, че по ул. "Граф Игнатиев", където минват трамваите, не се дижат коли. На шофьорите от видеото обаче не им е ясно...или просто да се правят на "луди" им е по-изгодно.

 

Тези тарикати се бутат зад трамвая и карат по релсите, защото явно са решили да минат напряко. Само не е ясно защо си мислят, че правилата за тях не важат. Нещо повече- къде са органите на реда, за да ги глобят за това нарушение?!

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.