От години на софиянци, а и не само на тях им е ясно, че по ул. "Граф Игнатиев", където минват трамваите, не се дижат коли. На шофьорите от видеото обаче не им е ясно...или просто да се правят на "луди" им е по-изгодно.
Тези тарикати се бутат зад трамвая и карат по релсите, защото явно са решили да минат напряко. Само не е ясно защо си мислят, че правилата за тях не важат. Нещо повече- къде са органите на реда, за да ги глобят за това нарушение?!
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!