Нарушенията на пътя у нас са ежедневие. Някои шофьори дори толкова са свикнали да правят нарушения, че изобщо не се смущават.
Буден гражданин е заснел как водачи масово нарушават правилата на пътя при кръстовището на Симеоновско шосе и Алея Яворов.
Докато колоната чака в задръстване, тарикати минават покрай тях, като за целта обаче влизат в насрещното.
Ето какво пише мъжът, заснел нарушението: "Всеки ден има такива, които пресичат двойна непрекъсната линия и карат в насрещното платно.... крайно време е да се вземат мерки срещу подобно поведение ... @ кръстовището на Симеоновско шосе и Алея Яворов".
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!