Валери Божинов явно няма скоро да спре с музикалните си изяви от колата. Този път обаче не е сам и не пее песента на Цеца "Трепни".
Божигол отново отправя загадъчни послания към големия си приятел. Да треперят изброените.
РАЧКОВ ИКОНОСТАСА И ЗУЕКА КАНДИЛОТО ПЕЯТ "ТРЕПНИ" И ПОЗДРАВЯВАТ ПРИЯТЕЛИ
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!