Вандали били виновни за ремонта на ремонта на „Графа”, според проектанта (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
06.03.2020 13:21
69
0

В отговор на въпрос какво налага ремонт на ремонта на емблематичната софийска улица, проектантът на ремонтните дейности арх. Иво Панталеев обясни, че общественият натиск и вандалите са виновни за състоянието на улицата.

 

Много интересно! Само 10 месеца след края на проточилия се повече от година ремонт, станал още известен с името: „Хубаво е, но не е готово”, се налага нова реконструкция на вече напуканите, счупените и разхлопани плочки.

 

КОЙ ОЩЕ НОСИ ОТГОВОРНОСТ ЗА РЕМОНТА НА "ГРАФ ИГНАТИЕВ"

 

Обяснението на арх. Панталеев горе-долу звуча така: „На криви плочки - гражданите са им виновни”. А ние се чудим докога уж отговорни фактори ще продължават да обвиняват данъкоплатците за собственото си безхаберие и немарливост.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.