След снощното гостуване на Димитър Рачков при Слави Трифонов, българският шоубизнес вече не е същият!
ЗА ПЪРВИ ПЪТ В ТВ-ЕФИРА: ДИМИТЪР РАЧКОВ СРЕЩУ СЛАВИ ТРИФОНОВ
От години тлеещата вражда между "Шоуто на Слави" и "Господари на ефира" се трансформира в крепка дружба, скрепена от тържественото обещание на Слави да не съди повече "Господари на ефира" - нищо, че тях ги няма повече от година.
Освен това Слави обеща да работи безплатно за "Забраненото шоу на Рачков", и то барабар с "Ку-ку бенд", което още повече ни дава надежда, че дружбата между тези две момчета тепърва ще крепне и ще се развива. На добър час!

За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!