Много православни църкви затвориха храмовете си заради опасността от зараза, но не и българската.
Рамо до рамо с политика, теолога и мирянина Бойко Борисов, отчетата призоваха вярващите да не идват, но ако все пак имат желание, то присъствието им не е забранено.
Бойко Борисов изгони PR-ката си от сутрешния брифинг (видео)
И все пак да не идват, но… така, де.
А ние нямаме друг избор, освен да се прекръстим и да се помолим на Бог – защото друг не остана да пази българите.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!