Това е една от най-нелепата катастрофа, която сте виждали.
Шофьор с голяма кола се врязва странично в друга. До тук нищо чак толкова необичайно. Шофьорите спират, за да видят какви са щетите, но в същото време в ударената само преди минути кола се врязва и друг шофьор.
Гледаме и се надяваме да не се случват такива неща.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!