Вижте красивата българска природа, която сме длъжни да опазим (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
19.06.2020 12:55
139
0

Ние българите не сме доволни от това, което се случва с природата ни!

Подпират се свлачища, с единствената цел да се построят бетонни хотели!

Намират се вратички в законите и се ползва политически натиск, за заграждане на красиви места за лично ползване!

А всичко, което се иска от нас е просто да не съсипваме прекрасното място, на което живеем!

Имаме разкошна природа и сме длъжни да я запазим! Да се борим срещу презастрояването, но и лично ние да пазим повече, да не хвърляме боклуци, да не сечем дървета и да не горим отрови!

За да не се окаже, че и без да има КПП, което да ни спира, просто няма да има къде да отидем!

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.